Mieszkania do Wynajęcia, Bolesławiec

19 ofert

Mieszkanie w budynku mieszkalnym na wynajem Bolesławiec
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14991
Cena 2 500 zł
cena / m² 50 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w kamienicy Bolesławiec
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50.12m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14990
Cena 2 200 zł
cena / m² 44 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie w budynku mieszkalnym na wynajem Bolesławiec
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 49.22m²
Oferta WM015-14926
Cena 1 800 zł
cena / m² 37 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku Bolesławiec
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Liczba pokoi: 3
Metraż: 56.86m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14959
Cena 2 800 zł
cena / m² 49 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w kamienicy Bolesławiec
Data dodania: 05.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14923
Cena 1 700 zł
cena / m² 46 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Bolesławiec
Data dodania: 04.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 90m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14985
Cena 2 500 zł
cena / m² 28 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w kamienicy Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 3
Liczba pokoi: 4
Metraż: 74.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14980
Cena 2 500 zł
cena / m² 33 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w kamienicy Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 80m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14979
Cena 2 499 zł
cena / m² 31 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

67.45m², Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 67.45m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14977
Cena 3 600 zł
cena / m² 53 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14972
Cena 2 500 zł
cena / m² 54 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 59.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14974
Cena 2 900 zł
cena / m² 48 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie w budynku mieszkalnym na wynajem Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14971
Cena 2 000 zł
cena / m² 40 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w kamienicy Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 26.14m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14966
Cena 1 500 zł
cena / m² 57 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w kamienicy Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Liczba pokoi: 3
Metraż: 67.71m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14958
Cena 2 200 zł
cena / m² 32 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie w budynku mieszkalnym na wynajem Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 46.56m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14962
Cena 2 200 zł
cena / m² 47 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 48m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14914
Cena 2 600 zł
cena / m² 54 zł

Oferta tylko u nas

Apartament na wynajem Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 36m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14942
Cena 2 400 zł
cena / m² 67 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Liczba pokoi: 3
Metraż: 67.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14916
Cena 3 500 zł
cena / m² 52 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Bolesławiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bolesławiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 61.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM015-14917
Cena 2 500 zł
cena / m² 41 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies